AMJ Corporation

Komplexní péče o sportovce

TRÉNUJ JAKO HVĚZDA

Informace o projektu

Informace o projektu

V návaznosti na úspěšnou fotbalovou školu Lukáše Váchy, jsme se rozhodli umožnit mladým fotbalistům a fotbalistkám pracovat na sobě a zlepšovat se v průběhu celého roku. Proto jsme v srpna 2016 spustili nový projekt Trénuj jako hvězda, během kterého budou mít děti možnost navštěvovat individuální tréninky každý týden. V rámci jednotlivých turnusů se kromě kvalitních tréninků mohou těšit na setkání se známými hráči v čele s patrony projektu Lukášem Váchou a Bořkem Dočkalem, navštívit některý z ligových zápasů, kde se po skončení mohou podívat do zákulisí stadionu v doprovodu některého z patronů. Smyslem je dopřát dětem kvalitní trénink zaměřený na individuální fotbalové dovednosti a umožnit jim zároveň nahlédnout pod pokličku profesionálního fotbalu.

Více informací zde.

Patron

Patron

Pár informací o aktuálním patronovi projektu "Trénuj jako hvězda" zde.

 

Tréninky budou v daném období vždy pod patronátem jednoho ze slavných hráčů. Zde najdete vždy o každém z nich několik informací a zajímavostí. Nechte se překvapit kdo bude dalším patronem a čí jméno ponese další série individuálních tréninků.

Trenéři

Trenéři

Soupisku našich trenérů, včetně informací, v jakých klubech působili jako hřáči nebo trenéři,  o jejich trenérských a hráčských zkušenostech naleznete zde.

Přihláška

Přihláška

Přihláste své děti k vyhlášeným termínům individuálních tréninků zde.

 

Zde můžete závazně přihlásit své děti a budoucí hvězdy profesionálního fotbalu. Nezapomeňtě uvést všechny údaje, včetně zvoleného turnusu a hřiště. Jednotlivá hřiště nelze v průběhu turnusu měnit. Daný turnus se vždy v pevných termínech odtrénuje na Vámi vybraném hřišti.

Aktuality

Aktuality

Zde se dozvíte veškeré důležité informace, soutěže a aktuality týkající se tréninků v rámci projektu "Trénuj jako hvězda". Také zde naleznete fotky a videa pořízné během jednotlivých turnusů.

Vše si můžete přečíst a prohlédnout zde.